Mysłowicka Doświadczalnia zaprasza!

09 września 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Początek roku szkolnego już za nami, więc przedstawiamy propozycję zajęć popołudniowych na ten semestr. Jest kilka nowości!

Pracownicy Doświadczalni pomyśleli tym razem nie tylko o najmłodszych!

Zajęcia odbywają się we wtorki w siedzibie Doświadczalni. Minimalna liczba uczestników do utworzenia grupy to 6 osób. Maksymalnie przyjmujemy 12 osób do każdej z grup. W semestrze odbędzie się 19 spotkań.

Zajęcia odbywają się według harmonogramu:

17.00 - 17.40 Młody odkrywca - kółko naukowo - artystyczne (40 min.)
Zajęcia poszerzające wiedzę ogólną, zdolności manualne i twórcze dziecka kierowane do dzieci w wieku 4 - 10 lat. Podczas zajęć będą robione eksperymenty, zakładane doświadczenia, wykonywane różne prace plastyczne. Pogłębimy wiedzę, poszerzymy wyobraźnię i zwiększymy kreatywność.
Koszt zajęć to 320 zł/semestr
Pojedyncze zajęcia 20 zł (możliwość wejścia uzależniona od ilości uczestników)

17:40-18:25 Liczbowy zawrót głowy- kółko matematyczne (40 min.)
Kółko matematyczne przeznaczone dla dzieci w wieku 7 - 12 lat, mające na celu poszerzenie wiedzy matematycznej oraz trening logicznego myślenia z wykorzystaniem nauki przez grę i zabawę. Zajęcia dedykowane są dla dzieci, które znają liczby a podstawowe rachunki pamięciowe sprawiają im przyjemność. Podczas spotkań uczestnik będzie mógł wykazać się kreatywnością oraz wyobraźnią. Dowie się, jak wiedzę teoretyczną można wykorzystać w życiu codziennym oraz w przyjaznej atmosferze zdobędzie nowe wiadomości z dziedziny matematyki.
Koszt zajęć to 320 zł/semestr
Pojedyncze zajęcia 20 zł (możliwość wejścia uzależniona od ilości uczestników).

18:30-20:00 Kurs maturalny (90 min.)
Kurs przygotowawczy do matury z matematyki będzie prowadzony przez nauczyciela matematyki. Celem kursu jest nauczenie umiejętności formułowania odpowiedzi zgodnie z kluczem maturalnym. Podczas zajęć każdy uczestnik otrzymuje materiały do pracy na lekcji oraz w domu. Kurs prowadzi czynna zawodowo nauczycielka matematyki, która od 8 lat przygotowuje maturzystów do egzaminu dojrzałości ze 100% powodzeniem. Podczas zajęć zwracana jest uwaga na odpowiedni dobór materiału teoretycznego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień, które najczęściej pojawiają się na maturze zgodnie z informatorem maturalnym CKE.

Koszt zajęć to 950 zł/semestr (płatność z góry). Płatność w dwóch ratach: do 18.09 - 500 zł (pierwsza rata), do 06.11 - 500 zł (druga rata)
Pojedyncze zajęcia 60 zł (możliwość wejścia uzależniona od ilości uczestników).

Zapisy na zajęcia odbywają się mailowo pod adresem: kontakt@doswiadczalnia.com
(w tytule proszę wpisać 'Zapisy na zajęcia popołudniowe, w treści proszę podać imię, nazwisko i wiek ucznia, telefon kontaktowy oraz wybrane zajęcia), lub telefonicznie pod nr tel.: 733 673 118.

O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice