Miasto Tworzą Ludzie on-line!

28 października 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Po długiej przerwie MOK zapowiada kolejną odsłonę cyklu Miasto Tworzą Ludzie. (Nie)zwyczajni mysłowiczanie goszczą w MOKu od marca 2019 roku. Rozmawiają o mieście, jego potencjale, o miłości do miasta, zaangażowaniu w jego rozwój oraz osobistych sukcesach, które rodzą się z pasji i dodają kolorytu naszemu lokalnemu współistnieniu.Na kolejne takie spotkanie Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza 5 listopada 2020 r., godz. 18:00!

Tym razem zaprosiliśmy do rozmowy troje przedsiębiorców, którzy postanowili zlokalizować swoje firmy na Starym Mieście: Marta Słowikowska – prezes zarządu Silesia Jeans, Sylwia Grodzka – Haba czyli słynna Pani Foremka oraz Justyna Kleser – właścicielka powstającej Caffe ArtNova.

Nasi goście opowiedzą nam o swojej działalności, tworzeniu produktu, który charakteryzuje jakość i wyjątkowość; o tym, czy mysłowiczanie potrafią docenić poziom usług i produktów. Zapytamy także o klimat dla biznesu w naszym mieście, ich pomysły na rozwój przedsiębiorczości oraz czy miłość do Mysłowic jest odwzajemniona ;)

Nasze spotkanie jest również pretekstem do poruszenia wątku Starego Miasta, jego roli społecznej i kulturalnej na mapie Mysłowic. Jest to temat szczególnie bliski MOKowi, który od kilku lat stara się ożywić Rynek i okolice. Znajomości, rozmowy i współpraca z takimi osobowościami jak zaproszeni gości, może tylko przysłużyć się misji rozwoju centrum miasta.

Ze względu na stan epidemiczny, spotkanie będzie transmitowane on-line na fb MOKu.

Info: MOK!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice