MALOWANIE ŚWIATŁEM - MOKIS

15 kwietnia 2011

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

W każdy wtorek miesiąca filia MOKIS na Janowie (ul.Janowska 2) w godz. 18:00-20:00 umożliwia mieszkańcom uczestnictwo w zajęciach, których tematyką jest Freezelight - czyli "malowanie światłem". Jest to wykonywanie zdjęć łączące techniki klasycznej fotografii z wykorzystaniem nowoczesnych metod obróbki cyfrowej.

W każdy wtorek miesiąca filia MOKIS na Janowie w godz. 18:00-20:00 umożliwia mieszkańcom uczestnictwo w zajęciach, których tematyką jest Freezelight - czyli "malowanie światłem". Jest to wykonywanie zdjęć łączące techniki klasycznej fotografii z wykorzystaniem nowoczesnych metod obróbki cyfrowej. Tego rodzaju zdjęcia ukazują, co dzieje się ze światłem podczas długiego a czasem nawet bardzo długiego czasu ekspozycji. Wykonywanie projektów tą techniką daje możliwość osiągania coraz to ciekawszych efektów, gdyż  zależne są one jedynie od naszej wyobraźni. Tematyka warsztatów obejmuje: fotografię trójwymiarową, pracę ze światłem, obróbkę negatywu, optykę, komponowanie obrazu fotograficznego czy obróbkę cyfrową zdjęć.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice