Koncert Renaty Przemyk!

04 kwietnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Wiele dzieje się i dziać będzie w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Kolejną niespodzianką, jaką MOK przygotował dla mieszkańców, będzie koncert Renaty Przemyk. Występ odbędzie się w głównej siedzibie MOK przy ulicy Grunwaldzkiej 24.05.2019, godz. 19:00.

Renata Przemyk powraca w glanach na scenę wraz z kultową płytą "Ya Hozna"! Całą płytę i największe przeboje Renaty Przemyk usłyszymy 24 maja w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

To już 29 lat mija od czasu ukazania się na polskim rynku albumu "YA HOZNA" Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami  "Babę zesłał Bóg", "Kochaj mnie jak wariat", "Tańczę na stole" czy "Tortury" płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.

Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty (w tym "Babę zesłał Bóg" czy "Protest dance") oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: "Aż po grób", "Ten taniec", "Zero" czy "Kochana"!

Skład zespołu:

Renata Przemyk – wokal
Krzysztof Pająk – klawisze
Piotr Wojtanowski – gitara basowa
Sławek Puka – perkusja
Kamil Błoniarz– akordeon
Grzegorz Palka – gitary

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)

Sprzedaż biletów:
- Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7 oraz TUTAJ

Info: MOK Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice