Kino Rodzinne i świetna zabawa w MOK Brzezinka!

11 listopada 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Znowu zabrakło wolnych miejsc w MOK Brzezinka. Na dzisiejszym seansie kinowym w ramach cyklu kino rodzinne pojawiło się ponad 200 osób. Ogromnie cieszy fakt, że kolejna propozycja Mysłowickiego Ośrodka Kultury wstrzela się w gusta Mysłowiczan.

Jeśli szukacie alternatywy na niedzielne popołudnia, zepraszamy do MOK, z całymi rodzinami!

Kino Rodzinne to znakomita alternatywa na spędzenie niedzielnego popołudnia w gronie najbliższych. A klasyczny, pełen pozytywnego i wychowawczego przekazu repertuar i świetna obsada, gwarantują znakomitą zabawę. Tym bardziej, że wstęp na projekcie jest całkowicie bezpłatny!

"Aladyn i Dżasmina to para młodych ludzi zamieszkujących zatłoczone i kolorowe miasto Agrabah. On jest drobnym złodziejaszkiem żyjącym na ulicy, ona – bogatą córką Sułtana, marzącą o wolności z dala od pałacowych murów.
Para jest skazana na wielką miłość, ale na ich drodze staje złowrogi czarnoksiężnik Dżafar, który knuje, żeby zdetronizować ojca Dżasminy i przejąć władzę w królestwie. Wydarzenia nabierają rozpędu, gdy Aladyn znajduje magiczną lampę z uwięzionym wewnątrz Dżinem...”

Aladyn i Dżasmina podbili serca Mysłowiczan!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice