KALENDARIUM IMPREZ MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ - maj 2011 roku

02 maja 2011

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Jeśli są Państwo zainteresowani aktywnym uczestnictwem w życiu kulturalnym naszego miasta zapraszamy do zapoznania się z kalendarium imprez Miejskiej Biblioteki Publiczej na maj 2011 roku. Na zdjęciu radny Antoni Zazakowny podczas "Nocy z Andersenem". Sandra Jędrzejas

Jeśli są Państwo zainteresowani aktywnym uczestnictwem w życiu kulturalnym naszego miasta zapraszamy do zapoznania się z kalendarium imprez Miejskiej Biblioteki Publiczej na maj 2011r. Program przewiduje m.in. ekspozycje książek dotyczących Jana Pawła II i jego beatyfikacji, życiorys i twórczość Henryka Sienkiewcza i wiele innych interesujących zagadnień. Ponadto organizowane będą gry, zabawy, zajęcia plastyczne, głośne czytanie i mini konkursy literackie.Szczegółowe informacje zawiera poniższy harmonogram. Serdecznie zapraszamy!

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice