Inkubator Muzyczny!

27 kwietnia 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Od wielu lat Mysłowice kojarzą się z muzyką. Hasło „Mysłowice dobrze brzmiące” wciąż pojawia się w przestrzeni publicznej i nadal jest aktualne. Jako instytucja kultury, która stale współpracuje z zespołami muzycznymi i muzykami indywidualnymi, MOK chce wzmocnić wydźwięk tych słów i zaprosić Państwa do wspólnego projektu, który nazywa się „Inkubator Muzyczny”.

Założeniem projektu jest stworzenie bazy zespołów muzycznych, reprezentujących różne gatunki muzyczne, wokalistów, solistów, instrumentalistów, dj'ów, którzy związani są z naszym miastem. W ten sposób powstanie skompilowany obraz środowiska muzycznego, do którego będzie miał dostęp, za pośrednictwem internetu, każdy zainteresowany muzyczną działalnością, zarówno w zakresie tworzenia muzyki, jak i organizacji różnych imprez i wydarzeń. Ma to więc służyć lepszej orientacji na temat artystów działających w Mysłowicach, jak również przysłuży się promocji tychże. Każdy, kto chciałby przystąpić do projektu zobowiązany będzie do wypełnienia formularza, zawierającego opis wykonawcy, zdjęcie, dane kontaktowe, materiał dźwiękowy (formularz dostępny do pobrania pod tym tekstem).

Wszystkim zainteresowanym dołączeniem do Inkubatora, MOK proponuje także udział w wybranych imprezach i wydarzeniach miejskich, których MOK jest organizatorem lub współorganizatorem. Oprócz tego zachęcają do otwartości na projekty edukacyjne i warsztatowe, kierowane do dzieci i młodzieży. Oferują także realną pomoc w postaci realizacji teledysków lub nagrań w studio. Podkreślają jednak, że nie jest to zobowiązanie, lecz propozycja.

Formularze należy wysyłać na adres mailowy: nbaranowska@m-ok.pl, jratajczak@m-ok.pl

 

Materiałnadesłany przez MOK!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice