eMOK – otwarta przestrzeń kultury!

16 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Trwają intensywne prace nad projektem Mysłowickiego Ośrodka Kultury: eMOK – otwarta przestrzeń kultury, dofinansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w Sieci”. Czas żebyście poznali szczegóły tego, co zaprezentuje MOK w pełni już w październiku.

Co niesie za sobą projekt eMOK? Nowoczesną, łatwą w obsłudze platformę, gdzie znajdziecie między innymi: harmonogram zajęć stałych, informacje odnośnie najnowszych wydarzeń, historię naszej placówki, przejrzystą ofertę przestrzeni do wynajęcia - mówi Michał Skiba, Dyr. MOK.

To także wirtualny spacer po Kultowym Kinoteatrze Znicz, a w nim: materiały audio-video, archiwalne nagrania dotyczące miasta, dostępne online spektakle teatralne dla widzów w każdym wieku, warsztaty artystyczne, a także możliwość zwiedzenia wystawy stałej „Minimuzeum Kina” w towarzystwie kustosza i to bez wychodzenia z domu! Na własne oczy zobaczycie jak działały projektory taśmowe, poznacie ich budowę, dowiecie się jak należało przygotować taśmy przed każdą projekcją. Wraz z kustoszem wywołacie także zdjęcia w ciemni fotograficznej - informuje Patrycja Drobik.

Każdy użytkownik znajdzie coś interesującego dla siebie, odkrywając fantastyczne ciekawostki z przeszłości, zaprezentowane w nowoczesny sposób.

Wyczekujcie zatem efektów i bądźcie z MOKiem już w październiku!

nadesłane

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice