Dzień Otwarty w SP10- relacja!

14 marca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

12 marca we wtorkowe popołudnie Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Brzezince po raz kolejny otworzyła swoje podwoje dla przyszłorocznych uczniów oraz ich rodziców. Przedszkolaki oraz szóstoklasiści zainteresowani nauką w klasie siódmej (także dwujęzycznej) mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa i nowoczesne technologie.

Dzień Otwarty rozpoczął się wystąpieniem pani dyrektor, która przedstawiła zebranym ofertę szkoły, przybliżyła sukcesy i osiągnięcia placówki w wielu dziedzinach, a także odpowiedziała na wszystkie pytania nurtujące uczestników spotkania. Rodzice zapoznali się z zapleczem technicznym szkoły, dowiedzieli się w jakich projektach szkoła bierze udział, jakie zajęcia pozalekcyjne i jaką pomoc dzieciom oraz rodzicom „Dziesiątka” może zaproponować. Podczas gdy rodzice pochłonięci byli spotkaniem z dyrekcją, przyszli uczniowie rozpoczęli zwiedzanie sal, w których nauczyciele specjalnie dla nich  zorganizowali wiele ciekawych atrakcji.

Nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice