Darmowy dostęp do ebooków?

08 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Drodzy Czytelnicy, co powiecie na rozszerzenie oferty Miejskiej Biblioteki o darmowy dostęp do ebooków na platformie Legimi? Przypominamy, że obecnie możecie korzystać bezpłatnie z platformy IBUK Libra (kody dostępu do pobrania w bibliotekach). Jeśli to dla Was za mało i chcielibyście mieć dostęp również do Legimi – wszystko w Waszych rękach!

Zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego (bo.slaskie.pl) na zadanie o zasięgu wojewódzkim pt.: Książki online dla każdego. Kod projektu: MBO-0141/W/20. Informację znajdą Państwo na https://bo.slaskie.pl/bo/projekty/2?stage=4

Projekt przewiduje bowiem sfinansowanie zakupu dostępu do platform ebooków: Legimi - dla wszystkich bez wyjątku bibliotek publicznych województwa oraz IBUK Libra - dla bibliotek powiatowych. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby biblioteki uzyskały dostęp dla swoich czytelników zupełnie za darmo.

Jeśli zadanie wygra w głosowaniu, to jego realizacja powinna zostać przekazana Bibliotece Śląskiej, która będzie organizować ten dostęp dla pozostałych bibliotek.

Głosowanie odbędzie się online w terminie 9 września – 23 września 2020 r. Od Waszego zaangażowania zależy sukces tego przedsięwzięcia.
Gotowi na głosowanie? Książki online dla każdego. Kod projektu: MBO-0141/W/20

Mat. nadesłany

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice