Czy znacie Pchłę Szachrajkę?

09 lipca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Ta mała, lubiąca rurki z kremem elegantka miała odwiedzić nas w kwietniu, ale z wiadomych przyczyn jej wizyta się opóźniła. Postanowiliśmy zatem przenieść Teatralną Niedzielę MINI w plener i tym samym zaprosić Was – drodzy Rodzice i Dzieciaki, na pierwsze familijne wydarzenie w ramach akcji NIECH ŻYJE RYNEK.

Spektakl „Pchła Szachrajka” w wykonaniu Teatru Żelaznego to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20-tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie bawią się fantastycznie.

Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.

12 lipca, g. 15:00
wstęp bezpłatny.

Na miejsce wydarzenia zostanie wydzielona osobna strefa na Rynku. Wszystkich widzów prosimy o przestrzeganie wytycznych – zachowanie odpowiedniej odległości lub zasłonięcie nosa i ust, gdy jest to niemożliwe, a także pozostanie w wyznaczonej strefie i nieprzenoszenie leżaków lub krzeseł. Ilość osób, która może uczestniczyć w wydarzeniu wynosi 150 osób.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, spektakl odbędzie się na sali widowiskowej MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Mat. nadesłany MOK

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice