Co modna pani wiedzieć powinna!

09 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Pierwszy w tym sezonie spektakl z cyklu „Teatralna Niedziela” przed nami! Tym razem zapraszamy na spektakl „Co modna pani wiedzieć powinna” w wykonaniu Katarzyny Kołeczek. 27/09/2020 | godz. 19:00 - zaprasza Mysłowicki Ośrodek Kultury | Brzezinka, ul. Laryska 5 - wstęp 35 złotych!

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną, na sali widowiskowej dostępna będzie połowa miejsc siedzących. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości oraz obowiązkowe zasłonięcie nosa i ust. Na miejscu dostępne będą także środki do dezynfekcji.

Opis spektaklu:
Co robiłaby kobieta, gdyby musiała robić WSZYSTKO co jej każą? Czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać. “Co modna pani wiedzieć powinna” to monodram Katarzyny Kołeczek w reżyserii Agaty Puszcz. W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość – Katarzyna Kołeczek. Katarzyna Kołeczek– aktorka teatralna i filmowa,absolwentka wydziału aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej. Związana z teatrami: Polskim w Warszawie, Polskim w Bydgoszczy, Polonia oraz Och Teatrem.

Ma w swoim dorobku cały szereg ról od dramatycznych – od Sonii w Wujaszku Wani po komediowe – jak Barbara Smith w Mayday i Mayday 2.
Na ekranach telewizyjnych pojawiła się jako Julia Zdrojewska w  serialu „Na Wspólnej”, a także jako Jola w „Strażakach”.
Ma na swoim koncie duże role w dwóch teatrach telewizji i czterech filmach fabularnych produkcji Brytyjskiej. Jedną nogą mieszka w Londynie, gdzie również pracuje jako aktorka.
Grała stałą rolę w serialu BBC „Father Brown” –  Susie Jasinski.
Prowadzi programy „Zatrzymaj chwile” na TVP1 oraz „Ale numer!” na TV Puls, Bake Off – Ale ciacho!; a w 2016 r. poprowadziła także opolskie DEBIUTY.
Można ją zobaczyć w kinowym hicie – w trzeciej części Bridget Jones.

Informujemy, że osoby, które zakupiły bilet na marcowy spektakl "Prywatna klinka", który miał odbyć się w ramach cyklu Teatralna Niedziela, mogą wymienić swój bilet w kasach MOK na nowe, obecnie ważne bilety w ramach jesiennego sezonu cyklu "Teatralna niedziela". Tylko nowe bilety uprawniają do wstępu na wydarzenie w dniach 27.09, 25.10 i 29.11.

Mat. nadesłany!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice