Bezkonkurencyjnie najlepsza oferta bezpłatnej nauki!

21 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Jezuickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach zaprasza na darmową edukację w zawodach: Asystent osoby niepełnosprawnej, Opiekun medyczny, Opiekun osób starszych, Technik masażysta oraz Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych. Możesz zdobywać wiedzę, umiejętności i kompetencje uznawane poszukiwane w kraju i Europie. Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe złożysz w naszym w Certyfikowanym Ośrodku Egzaminacyjnym. Dydaktyka prowadzona będzie przez znakomitych nauczycieli akademickich i praktyków oraz egzaminatorów. Istnieje możliwość częściowego uznania kompetencji, wynikających z dotychczasowego kształcenia. Pamiętaj! Każdy te kwalifikacje powinien posiadać. To poszukiwany zawód na terenie całej Unii Europejskiej. Zyskasz więc możliwość zatrudnienia w Polsce i poza granicami. Zapewniają staże zagraniczne.

Wybierz jeden z atrakcyjny zawodów społeczno-medycznych:

- OPIEKUN OSOBY STARSZEJ (2 lata, system zaoczny)
- OPIEKUN MEDYCZNY (1 rok, system zaoczny)
- YSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (1 rok, system zaoczny)
- TECHNIK MASAŻYSTA (2 lata, system stacjonarny dla dorosłych)
- TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH W MYSŁOWICACH (2 lata, system zaoczny)

Nabory
- Nabór na semestr zimowy do końca sierpnia
- Nabór na semestr letni do końca lutego

Wymagane dokumenty: 
WYPEŁNIONY KWESTIONARIUSZ ZGŁOSZENIOWY- do pobrania pod tekstem! 

Dodatkowe informacje:

Nauka odbywa się na wydziale stacjonarnym dla dorosłych i zaocznym. Szkoła kończy się egzaminem dyplomowym i uzyskaniem tytułu zawodowego. Przyjmujemy osoby niepełnosprawne. Nie jest wymagana matura.

Mat. nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice