Bartosz Gajda i Jakub Ćwiek rozbawili mieszkańców do łez!

19 sierpnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

To było pierwsze tego typu wydarzenie na mysłowickim Rynku w ramach akcji NIECH ŻYJE RYNEK! Podczas sobotniego wieczoru ze stand-upem zobaczyliśmy Jakuba Ćwieka oraz Bartosza Gajdę. Pomysł okazał się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”.

Jakub Ćwiek to pisarz, konferansjer, publicysta i badacz popkultury. Jest autorem ponad dwudziestu książek, z których większość doczekała się statusu bestsellerów. W 2017 roku zaczął występować jako stand-uper, współtworząc z Michałem Pałubskim i Maciejem Linke projekt "Michał Pałubski i Brothells".

Bartosz Gajda znany jest natomiast przede wszystkim z kabaretu Łowcy.B, ale równie dobrze radzi sobie na scenie solo. Jego bardzo abstrakcyjne poczucie humoru, trafne puenty, zabawne spostrzeżenia, prześmieszne anegdoty rozbawiają do łez wszystkich widzów.

Dzięki świetnym pomysłom i zaangażowaniu pracowników MOK, a w szczególności dyrektora Michała Skiby, mysłowicka płyta Rynku znowu zapełniła się niemal po brzegi. Mieszkańcy wracali do swoich domów w świetnych humorach.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice