Zatrzymany za posiadanie amfetaminy i morfiny!

06 lutego 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Wywiadowcy z mysłowickiej komendy zatrzymali 44-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zatrzymania doszło w piątek, podczas kontroli zaparkowanego pojazdu, w którym przebywał mężczyzna. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W miniony piątek (1 lutego) około godziny 20.30 wywiadowcy Wydziału Prewencji KMP Mysłowice podczas patrolu ul. Stokrotek zauważyli zaparkowany pojazd, wewnątrz którego siedział mężczyzna i nerwowo się rozglądał. W trakcie rozmowy z policjantami 44-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej stawał się coraz bardziej zdenerwowany, a z auta wydobywał się charakterystyczny zapach narkotyków. Przeprowadzona przez stróżów prawa kontrola bagażu i pojazdu ujawniła foliowe zawiniątko z białym proszkiem, woreczek strunowy z zawartością białych kawałków kryształów oraz białą tabletkę.

W samochodzie znajdowała się też srebrna taca i trzy słomki ze śladowymi ilościami białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie przeprowadzono badanie zabezpieczonych substancji. Biały proszek okazał się metamfetaminą, kryształki amfetaminą, a tabletka morfiną. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice