Zatrzymany z amfetaminą!

11 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Wywiadowcy z mysłowickiej komendy przejęli prawie 500 działek dilerskich amfetaminy. Stróże prawa znaleźli narkotyki podczas kontroli pojazdu. Podejrzany 27-letni mieszkaniec Mysłowic usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z mysłowickiego zespołu wywiadowczego podczas patrolu zatrzymali do kontroli pojazd. Podróżujący nim dwaj mężczyźni w obecności mundurowych zachowywali się nerwowo. Powód ich zdenerwowania bardzo szybko wyszedł na jaw. W samochodzie stróże prawa znaleźli woreczek z zawartością białego proszku. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina, z której można przygotować prawie 500 porcji dilerskich.

Zatrzymany 27-letni mieszkaniec Mysłowic został osadzony w policyjnym areszcie. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice