Zamknięcie ul. Gagarina!

16 maja 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Informujemy, że w związku z awaryjną naprawą przepustu w ciągu ulicy Gagarina od dnia 19 maja (sobota) do 27 maja (niedziela) zostanie wyłączony z ruchu odcinek ulicy Gagarina od ul. Zielnioka do ul. PCK. Objazd do Lędzin drogą S1.

Komunikacja miejska będzie funkcjonowała według następujących zasad:

- Linie 536 i 931 po obsłudze przystanku "Kosztowy Rynek" (stanowisko przy ul. Kosztowskiej), pojadą drogą krajową S1 w kierunku Lędzin do włączenia się na swoje rozkładowe trasy. Linie nie będą obsługiwać przystanków "Kosztowy Wiadukt" oraz "Kosztowy Dworzec PKP".

- Linie 44, 77, 77N, 223 po obsłudze przystanku Kosztowy Rynek (stanowisko przy ulicy Kosztowskiej), wszystkie kursy skrócone do przystanku "Kosztowy Pętla".

Uruchomione zostaną dwie linie minibusowe 944 i 977 następujących relacji:

- 944 - Kosztowy Szkoła - Kosztowy Rynek - Krasowy Kościół - Kosztowy Wiadukt - Kosztowy Dworzec PKP - ulica Kościelniaka - ulica Plebiscytowa - Wesoła Rynek z wariantowymi kursami zapewniającymi dojazd do SP17 w Krasowach.

- 977 - Kosztowy Szkoła - Kosztowy Rynek - Krasowy Kościół - ulica PCK - ulica Plebiscytowa - Wesoła Rynek z wariantowymi kursami zapewniającymi dojazd do KWK Mysłowice - Wesoła.

Materiał nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice