Wykaz mieszkań do remontu indywidualnego w miesiącu kwietniu!

12 kwietnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Urząd Miasta Mysłowice przedstawia wykaz 12 mieszkań, przeznaczonych do remontu indywidualnego w miesiącu kwiecień 2019. Wyżej wymienione lokale mieszkalne można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z administracjami MZGK. Lokale należące do Administracji przy ul. Wysockiego 2 można oglądać bezpośrednio od godziny 11:00 do 12:00, w dniach 10 kwietnia, 12 kwietnia, 16kwietnia i 18 kwietnia br.

Wniosek wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się ze stanem technicznym lokali należy składać do Urzędu Miasta w terminie od 10 do 20 danego miesiąca, w którym zostały wykazane mieszkania do remontu.

Informacja o osobach, które zostały zakwalifikowane przez Społeczną Komisję Mieszkaniową do wykonania remontu, będzie podana do wiadomości na tablicy informacyjnej przy tut. Wydziale ( parter, pok. 003). Wydział Infrastruktury Miejskiej nie udziela pisemnych informacji osobom, które nie otrzymały lokalu mieszkalnego do remontu.

Źródło: UM Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice