Włamywacz zatrzymany dzięki informacjom od mieszkańców!

28 kwietnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Dzięki informacjom otrzymanym od mieszkańców miasta po publikacji wizerunku włamywacza, mysłowiccy kryminalni zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Stróżom prawa udało się też odzyskać część skradzionych przez niego przedmiotów. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali wczoraj 30-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie włamań i kradzieży elektronarzędzi i innych wartościowe przedmiotów z miejscowych firm, posesji i garaży. Do ustalenia jego tożsamości w dużej mierze przyczyniła się publikacja wizerunku i informacje otrzymane od mieszkańców. Stróżom prawa udało się też odzyskać część skradzionych przez niego przedmiotów, które mężczyzna zastawił w lombardzie,a także przetrzymywał w swoim mieszkaniu. Mysłowiczanin usłyszał w sumie 5 zarzutów, do których się przyznał. Za te przestępstwa grozić mu może do 10 lat więzienia. Mundurowi ustalili także, że jest on sprawcą 2 kradzieży i zniszczenia mienia kwalifikowanych jako wykroczenie.

Policjanci składają podziękowania dla mieszkańców, którzy licznie przekazywali informacje dotyczące mężczyzny. Osobne podziękowania kierujemy do przedstawicieli mediów, którzy publikowali wizerunek sprawcy na swoich portalach internetowych i społecznościowych.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice