Wesprzyj Benka, każda złotówka na wagę zdrowia!

20 lipca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Oto Benek - kot, który nie miał w życiu łatwo. Jego historia jest bardzo smutna, a to że żyje, zawdzięcza dwóm wspaniałym wolontariuszkom Anecie i Paulinie oraz pracownikom schroniska z Mysłowic.

Przez miesiąc leżał samotnie na trawie pod choinką na jednej z mysłowickich posesji. Szukał pomocy wsród ludzi. Nie jest kotem wolnożyjącym, został przez kogoś porzucony. Obecnie prowadzona jest przysłowiowa zrzutka na specjalistyczną karmę i dodatkowe badania. Każda wpłata o wartości, 1, 5, 10 złotych jest dla nas cenna.

TUTAJ możesz dokonać wpłatę na karmę i weterynaryjne leczenie Benka!

Mat. Iwona Chajto
 

Ludzie codziennie przechodzili obok niego, jednak nikt nie zdecydował się aby go zabrać do domu, nikt nie chciał się nim zająć. Czasami dostał coś do jedzenia, dzięki czemu przeżył tak długi czas. Benek tak leżał dniami i nocami, cierpiał, tęsknił, aż w końcu zaczął chorować. Zamiast specjalistycznej pomocy, otrzymał kolejny bolesny cios ze strony człowieka... Na szczęście dobre duszyczki poświeciły mu czas, zaopiekowała UE nim i rozpoczęły leczenie.

Dzisiaj kotek Benek potrzebuje drobnego wsparcia finansowego, a każda wpłata będzie gestem Waszej dobroci, która pozwoli zakupić specjalistyczną karmę i opłacić dodatkową opiekę weterynaryjną.

Historię Benka możecie poznać TUTAJ!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice