Cześć, jestem Kamel!

10 grudnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Czarny kundelek o pozytywnym usposobieniu. Wszystko wokół mnie ciekawi i cieszy, a najbardziej kontakt z człowiekiem. Uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, dlatego z wielką ochotą wychodzę na spacerki. Jeśli jesteś osobą aktywną, która potrzebuje towarzysza/przyjaciela podczas pieszych wędrówek lub joggingu - przyjdź po mnie! Z pewnością dorównam Ci kroku!

Szukamy dla Kamela cierpliwego opiekuna, który poświęci chłopakowi czas i sprawi, że Kamel na nowo zacznie ufać człowiekowi. Podpisując umowę adopcyjną potencjalny opiekun wyraża zgodę na wizytę poadopcyjną. Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h.

Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia. Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu", lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji).

Kontakt z wolontariuszką w sprawie adopcji: 600986547

Kamel aktualnie przebywa w: Toz Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach (woj. śląskie), ul. Sosnowiecka 16 tel. 32 316 08 85

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice