Sonia i Lili!

02 czerwca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Przedstawiamy Wam dwie psie ślicznotki, które zamieszkują mysłowickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt! Jeśli je przygarniesz, to pokochają Cię całym sercem.

 

Przeznaczone do wspólnej adopcji, ponieważ są bardzo zaprzyjaźnione a co za tym idzie - są nierozłączne.

Na spacerkach Lili chodzi ładnie i spokojnie, Sonia jest trochę bardziej energiczna. Szybko się uczą oraz potrafią się dostosować do nowej sytuacji. Nie potrafią mówić, jednak z ich oczu można by wyczytać co chciałyby Nam powiedzieć - "tak chciałybyśmy mieć przy sobie człowieka, który już nigdy nas nie skrzywdzi. Mówią, że wspólne przejścia najbardziej łączą. Przetrwałyśmy razem mimo tego, że człowiek nas zaniedbał i skrzywdził."

Zapraszamy na spacery zapoznawcze ( w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu" dopiero po kilku spacerach zapada decyzja o adopcji )

Kontakt w sprawie adopcji: 604 058 571, 505 245 703, 794 756 856

Podpisując umowę adopcyjną potencjalny opiekun wyraża zgodę na wizytę poadopcyjną.

Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna aby zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem aby ten miał możliwość zaufania i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia i opiekuna. Nie wydajemy psów na łańcuch ani do kojca.

Sonia i Lili aktualnie przebywają w Toz schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach (woj.śląskie) ul.Sosnowiecka 16

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice