Śliczna Kama do adopcji!

01 października 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Kama to śliczna ok.10- letnia czarna suczka- kundelek, sięgająca przed kolano. Kiedy trafiła do schroniska, była bardzo smutna, przerażona i roztrzęsiona. Bała się ludzi.... Z czasem Kama nabrała zaufania do osób które ją otaczają. Obecnie pragnie wręcz kontaktu z człowiekiem.

Kama bardzo chętnie wychodzi na spacerki, a podczas wyjść jest grzeczna i zdyscyplinowana. Jest bardzo spokojną psią dziewczynką, która na spacerkach akceptuje inne pieski, a także pozytywnie reaguje na dzieci. Nie powinno być problemu gdyby miała zamieszkać z psem- rezydentem. Pragnie być kochana i głaskana. Pilnie potrzebny spokojny i bezpieczny domek dla tej przyjaznej i kochanej suni.

Szukamy dla Kamy cierpliwego opiekuna, który poświęci dziewczynie czas i sprawi, że Kama na nowo zacznie ufać człowiekowi. Podpisując umowę adopcyjną potencjalny opiekun wyraża zgodę na wizytę poadopcyjną. Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu", lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji).

Kontakt z wolontariuszką w sprawie adopcji: 600 986 547

Kama aktualnie przebywa w: Toz Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach (woj. śląskie), ul. Sosnowiecka 16 tel. 32 316 08 85 Zapraszam na spacerki zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza, tel.600 986 547.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice