Rusza Biuro Obsługi Klienta MPWIK – eBOK!

11 marca 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Użytkownikiem serwisu MPWiK może zostać każdy klient, który zawarł ze spółką umowę na dostawę wody i odbiór ścieków. Serwis eBOK MPWiK-u umożliwia zarejestrowanym klientom dostęp do ich konta 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

W platformie eBOK uruchomiono wiele nowoczesnych funkcjonalności. Użytkownicy serwisu, dzięki dostępowi do danych dotyczących wskazań wodomierzy oraz aktualnego zużycia, mają możliwość ciągłego monitorowania poprawności naliczeń i ilości zużytej wody lub odprowadzonych ścieków, wygenerowania e-faktury, dokonywania opłat, a także porównania wyników zużycia do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów do skorzystania z platformy eBOK Dzięki serwisowi klienci większość spraw załatwią wygodnie przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu. To bezpieczeństwo i wygoda -mówi Anna Cebo, kierownik Działu Obsługi Klienta w MPWIK Mysłowice. - Poprzez serwis eBOK chcemy odpowiadać na oczekiwania naszych klientów–

Serwis jest bardzo prosty i intuicyjny, nie wymaga posiadania rozbudowanej infrastruktury informatycznej i jest łatwy w administrowaniu. Pierwsi klienci MPWIK MYSŁOWICE już rejestrują się na platformie i korzystają z jej funkcjonalności.

Ty też nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś:
https://ebok.mpwikmyslowice.pl/#/login
lub na stronie internetowej MPWIK.

Źródło: FB!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice