Publikujemy wizerunki - kto rozpoznaje tych mężczyzn?

02 października 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Mysłowiccy kryminalni poszukują dwóch mężczyzn, którzy podczas płatności sklepowych posłużyli się cudzymi kartami płatniczymi. Publikujemy zdjęcia z kamer sklepowych i liczymy na Państwa pomoc. Rozpoznajesz któregoś z tych mężczyzn? Skontaktuj się z mysłowicką komendą. Zapewniamy anonimowość.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP Mysłowice poszukują dwóch mężczyzn, którzy dokonali przestępstwa kradzieży z włamaniem posługując się cudzymi kartami bankomatowymi przy platnościach sklepowych. Do zdarzeń doszło 16 sierpnia i 23 września br.

Publikujemy zdjęcia z monitoringów sklepowych i po raz kolejny liczymy na Państwa pomoc w rozpoznaniu sprawców. Jeśli macie Państwo informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości, któregoś z mężczyzn prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym mysłowickiej komendy pod nr telefonu (32) 317 32 00 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym pod nr telefonu (32) 317 32 80, email:  kryminalny@myslowice.ka.policja.gov.pl.

Zapewniany anonimowość!

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice