Publikujemy wizerunki - kto rozpoznaje tych mężczyzn?

08 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Komenda Miejska Policji w Mysłowicach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, która miała miejsce w Noc Sylwestrową 31 grudnia 2018r. przy ul. Podgórskiej o godzinie 23:15. Sprawcy dokonali kradzieży kamery monitoringu o wartości 700zł z ogródków działkowych "IRYS". Ich poczynania zarejestrowała skradziona kamera.

W dniu 31 grudnia 2018r. o godzinie 23:15 trzech młodych mężczyzn dokonało kradzieży kamery monitoringu z ogródków działkowych "IRYS" przy ul. Podgórskiej. Publikujemy zarejestrowany przez skradzioną kamerę wizerunek sprawców i liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzn, prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przy ul. Starokościelnej 2, tel. 32 317 32 00 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego tel. 32 317 32 80, adres e-mail: kryminalna@myslowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice