Przypominamy o Garim!

10 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Dziś publikujemy treść listu, jaki przysłała do Naszej redakcji Pani Monika. To osoba, która całym sercem wspiera i pomaga psiakom z mysłowickiego Schroniska. Zapraszamy do tej wzruszającej lektury.

Ten psiak chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Gdy otrzymałam ten film to musiałam zobaczyć go kilka razy pod rząd bo nie wierzyłam własnym oczom- tak to Gari. Gari reagujący na imię, Gari reagujący na przywołanie i teraz szok- Gari, który przybiega po to, aby zostać pogłaskanym przez człowieka!

Nieustannie szukamy domu dla Gariego, bierzemy również pod uwagę opcję psa stróżującego, ale nie zamkniętego 24h w ciasnym boksie- przez ten koszmar Gari już przeszedł, żył tak kilka lat!!!

Szukamy domu z dużym ogrodem, gdzie Gari będzie miał sporą przestrzeń. Gari musi również mieć zagwarantowany stały kontakt z człowiekiem, z doświadczonym opiekunem, który nie pozwoli się zdominować (nie mylić z przemocą!) 

Gari bardzo wiele przeszedł w swoim życiu, na szczęścia aktualnie od wielu miesięcy przebywa w Hotel i szkoła dla psów Artemida, gdzie otwiera się na ludzi i zaczyna poznawać świat od nowa. Musi zaufać ludziom, przekonać się, że nie każdy człowiek jest zły i krzywdzi zwierzęta. Przekonać się, że istnieje normalne życie, a nie tylko schroniskowa rzeczywistość.

Do czasu znalezienia domu, dzięki Państwa darowiznom jesteśmy w stanie opłacać pobyt Gariego w hotelu, gdzie ma zapewniony wikt i opierunek, pracuje ze szkoleniowcami, wychodzi na spacery, otrzymuje dobrej jakości karmę i jest pod opieką weterynaryjną w razie potrzeby- chociaż nasz chłopak to okaz zdrowia.

Dlatego z tego miejsca BARDZO PROSZĘ Was o dalszą pomoc w sprawie opłacenia hotelu, 600zł/miesięcznie to kwota nie do przeskoczenia przez wolontariuszy, dlatego Gari jest zdany na Państwa ofiarność i dobre serca.

Jeżeli chcesz wspomóc Gariego to poniżej podaję dane do przelewów, liczy się dosłownie każdy grosz:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA
ul. Kawęczynska 16 lok 39
03-772 Warszawa
68 2030 0045 1110 0000 0255 8420
Koniecznie w tytule wpłaty: "DAROWIZNA GARI"

Dane do przelewów zagranicznych:
SWIFT: GOPZPLPW
IBAN: PL68 2030 0045 1110 0000 0255 8420

Nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice