Poznajcie Billa!

27 listopada 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Jestem puszystym, wesołym psiakiem. Podobno wyglądam prawie jak rasowy Corgie. Lubię spacerki, potrafię szybciutko maszerować pomimo, że chyba nie wyglądam na takiego. Ludzie uśmiechają się na mój widok bo mówią, że jestem atrakcyjny ale ja tęsknię za domem.

Szukamy dla Billa cierpliwego opiekuna, który poświęci chłopakowi czas i sprawi, że Bill na nowo zacznie ufać człowiekowi. Podpisując umowę adopcyjną potencjalny opiekun wyraża zgodę na wizytę poadopcyjną. Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu", lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji).

Kontakt z wolontariuszką w sprawie adopcji: 604058571

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice