Poszukiwana gastronomia!

26 lutego 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Powoli zbliża się wiosna, a wraz z nią plenerowe propozycje MOK-u. Nie od dziś wiecie, że naszym ulubionym miejscem jest Rynek. Dbamy o niego, ożywiamy kulturalnie i co roku mamy kilka nowych pomysłów. Podczas dzisiejszej burzy mózgów w skromnym gronie animatorów pojawiła się między innymi propozycja ogłoszenia dla tzw. małej gastronomii - czytamy na stronie Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

Poszukiwane są firm, które chciałyby prowadzić sprzedaż:
- Słodyczy, np. lody (najlepiej rzemieślnicze), gofry, owoce w czekoladzie, donuty
- Świeżych soków i smoothie
- Burgerów/frytek...
-  i nnych pyszności.

Stanowiska gastronomiczne staną na Rynku w Mysłowicach w ramach realizacji projektów: NIECH ŻYJE RYNEK (spektakle dla dzieci, projekcje filmowe, koncerty, animacje) i Mysłowice Alternatywnie (koncerty, wystawy, strefa „Posiedź na płycie”), realizowanych w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia, jednak - jeśli chcesz -Twój punkt sprzedaży może być obecny na Rynku od początku maja aż do końca września.

Punkty sprzedaży powinny mieć formę foodtruck’a, rikszy, „przyczepki” lub innej ciekawej konstrukcji (nie przyjmujemy zgłoszeń stanowisk z namiotami, parasolami, czy konstrukcjami prowizorycznymi). O przyjęciu zgłoszenia będą decydowały nie tylko walory smakowe, ale też estetyczne.

Wszystkich chętnych prosi się o nadsyłanie zgłoszeń na adres: imprezy@m-ok.pl
Wiadomość powinna zawierać dane Firmy, opis oferty handlowej oraz zdjęcia stoiska.

MOK zastrzega, że temat sprzedaży będzie finalizowany, jak tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna i szereg obostrzeń, które systematycznie są aktualizowane.

Mat. nadesłany!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice