Pomóż ustalić tożsamość mężczyzny!

07 czerwca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

3 czerwca br. ze zbiornika wodnego „Hubertus II” wydobyto ciało mężczyzny. Przy ciele policjanci nie znaleźli żadnych dokumentów i pomimo pracy funkcjonariuszy nie udało się zidentyfikować ciała. Jest to mężczyzna w wieku około 60 lat. Czekamy na Państwa sygnały pod numerami telefonów 32 200 2555 lub 32 200 3700.

W niedzielę 3 czerwca br. około 13.00 dyżurny katowickiej policji przyjął zgłoszenie o odnalezieniu zwłok, które pływały w zbiorniku wodnym „Hubertus II” w Katowicach. Ciało zauważył przejeżdżający wzdłuż zbiornika rowerzysta. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Podczas akcji strażacy wydobyli z wody zwłoki mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Wstępne oględziny nie wykazały obrażeń na jego ciele. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Przy ciele policjanci nie znaleźli żadnych dokumentów i pomimo pracy funkcjonariuszy nie udało się zidentyfikować ciała.

Rysopis mężczyzny: wiek około 60 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 175 cm, włosy siwe krótkie. Mężczyzna ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, bluzę koloru czerwonego, buty sportowe marki Reebok.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt pod numerami telefonów: 32 200-2555, 32 200-3700 (całodobowo).Informacje można przesyłać drogą mailową na adres:  kp5@katowice.ka.policja.gov.pl oraz pod numerem telefonu 112.

Żródło: Komenda Policji w Katowicach

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice