Policja poszukuje sprawcy kradzieży!

27 listopada 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży z włamaniem do dwóch skarbonek w kościele przy ul. Ziętka. Do zdarzenia doszło 8 listopada 2018 r. około 15.40. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Komenda Miejska Policji w Mysłowicach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do dwóch skarbonek w kościele przy ul. Ziętka. Do zdarzenia doszło w dniu 8 listopada 2018 r. około godziny 15.40.

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przy ul. Starokościelnej 2, tel. 32 317 32 00 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego tel. 32 317 32 80, adres e-mail: kryminalna@myslowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość! Pod linkiem poniżej, krótkie video z monitoringu.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice