Piękna Lena szuka domu!

03 marca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Lenka to suczka, która do schroniska trafiła w styczniu 2019 roku. Lenka to dziewczynka, która ma w sobie mnóstwo radości i pozytywnych emocji. To prawdziwy wulkan energii, każda napotkana osoba to dobry powód by przytulić się do nowego człowieka. Lenka kocha spędzać czas z człowiekiem. Kocha spacery i zabawę. Jest bardzo mądra i szybko się uczy. Jest łagodna dla innych czworonogów. Nie znamy reakcji Lenki na koty i dzieci.

Nie wydajemy psów na łańcuch oraz do kojców, w których mają spędzić resztę swojego życia. Zależy nam, aby nasi podopieczni trafiali do kochających, odpowiedzialnych ludzi, którzy nie zniechęcą się wspólną pracą. Podpisując umowę adopcyjną potencjalny opiekun wyraża zgodę na wizytę po adopcyjną.

Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu", lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji).
Kontakt z wolontariuszką w sprawie adopcji: 516 178 464.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice