MOPS pomaga mieszkańcom!

29 marca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

W okresie od 20 do 24 marca pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mysłowicach przy ogromnym wsparciu Straży Miejskiej dostarczali najbardziej potrzebującym mieszkańcom Mysłowic, czyli seniorom i osobom niepełnosprawnym paczki żywnościowe przygotowane w ramach POPŻ(FEAD)

Z uwagi na ilość dostarczanej żywności oraz konieczność zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa akcja rozłożona była na trzy dni. Od 27.03.2010 pomoc będzie dostarczana rodzinom wielodzietnym kwalifikującym się do Programu.

Obecnie paczki są przygotowywane do dystrybucji przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. O terminach dostarczenia pomocy żywnościowej, rodziny, które wcześniej zostały zakwalifikowane do tego typu wsparcia, zostaną poinformowane telefonicznie.

Przypominamy, że w związku z ogłoszonym na ternie całego kraju stanu epidemii obowiązują ograniczenia w przemieszczaniu. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i swojego otoczenia.

Mat. nadesłany

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice