Adopcje Mysłowice: Loka szuka domu!

20 lipca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Loka w schronisku znajduje się od marca 2018r.; jest suczką średniej wielkości. Ma długą i gęsta sierść, która potrzebuje systematycznej pielęgnacji. Jest psem radosnym, który kocha kontakt z człowiekiem. Na spacerach nie wykazuje agresji do innych czworonogów. Na smyczy nie ciągnie, grzecznie dotrzymuje kroku opiekunowi.

Kiedy podejdziemy do boksu Loki zobaczymy wesołą sunię, która prosi o chwilę uwagi. Nie znamy reakcji Loki na towarzystwo dzieci. Poszukujemy dla Loki kochającego opiekuna, który jej nie skrzywdzi. Jedno jest pewne, że Loka nowego opiekuna obdaruje bezgraniczną miłością.

Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia. Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu", lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji).

Kontakt z wolontariuszem 516 178 464.

Loka aktualnie przebywa w:

Toz Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach (woj. śląskie),
ul. Sosnowiecka 16
tel. 32 316 08 85

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice