Kto pokocha Jagódkę?

13 grudnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Jagódka to pełna energii 5 miesięczna kotka o zniewalających oczach. Figle i psoty z innymi kotami to dla niej najlepsza zabawa. Jest bardzo przyjacielska, uwielbia towarzystwo człowieka. Wzorowo korzysta z kuwety. Posiada książeczkę zdrowia. Jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana. Test Felv ujemny.

Zbliżają się Święta , nie chcemy żeby kot był prezentem pod choinkę. Dlatego procedura adopcyjna będzie bardzo wnikliwa. Jeśli Jagódką będzie zainteresowana więcej niż jedna rodzina, wybieramy dla niej dom, który według naszej opinii będzie najlepszy.

Prosimy o przemyślane decyzje adopcyjne, gdyż posiadanie zwierzaka, wiąże się z obowiązkiem zapewnienia mu należytej opieki przez długie lata. Poszukujemy dla Jagódki domu niewychodzącego. Dodatkowo przy adopcji wymagana jest zgoda na wizytę przed i poadopcyjną oraz wypełnienie ankiety przedaopcyjnej.
Aby adoptować kota, należy umówić się z wolontariuszem na wizytę w kociarni, a w dniu adopcji obowiązkowo posiadać transporter.

Kontakt w sprawie adopcji 509 103 462

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice