Kolejne nielegalne automaty zabezpieczone przez mundurowych!

10 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Mysłowiccy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami izby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona w ubiegłym tygodniu akcja służb zakończyła się przejęciem 4 maszyn. Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Mysłowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli kolejne maszyny do nielegalnych gier hazardowych. W ubiegłym tygodniu skontrolowali miejsce, w którym znajdowały się nielegalne automaty. Na miejsce przybyli funkcjonariusze izby celno-skarbowej, którzy zabezpieczyli maszyny. Przeprowadzona w czwartek (03.09.) akcja służb zakończyła się przejęciem 4 automatów.

Śledczy będą teraz ustalać, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna, która nakładana jest nie tylko na osobę wstawiającą automat, ale także na właściciela lokalu, w którym stoi maszyna.

Źródło:KMP Mysłowice

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice