Fora czeka na kochający dom!

27 listopada 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Fora to młoda kotka, która jak wiele innych zwierzaków trafiła do schroniska w okresie wakacji. Jest piękną, młodą kocią panną, która tęsknym wzrokiem odprowadza każdego odwiedzającego ją człowieka.

Fora to dobrze ułożona i grzeczna dziewczyna. Nie jest bardzo odważna, raczej nieśmiała, ale kiedy już zdobędziemy jej zaufanie to chętnie podchodzi do opiekuna i nienachalnie domaga się pieszczot. Nie jest natarczywa, ale cichutko pomiałkując, stara się zainteresować ludzi swym smutnym kocim losem. Z wielką nadzieją oczekuje na tego jedynego, własnego człowieka, który już nigdy jej nie zawiedzie.

Jak w przypadku każdego naszego podopiecznego, dla Fory szukamy odpowiedzialnego i cierpliwego opiekuna, który podaruje jej prawdziwy dom, w którym będzie mogła poczuć się bezpiecznie i zapomni co to bezdomność. Jednocześnie prosimy o przemyślane decyzje adopcyjne, gdyż posiadanie zwierzaka, wiąże się z obowiązkiem zapewnienia mu należytej opieki przez długie lata.

Poszukujemy dla niej domu niewychodzącego. Dodatkowo przy adopcji wymagana jest zgoda na wizytę przed i poadopcyjną. Aby adoptować kota, należy umówić się z wolontariuszem na wizytę w kociarni, a w dniu adopcji obowiązkowo posiadać transporter.
Kontakt z wolontariuszem 576 949 461.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice