Dzielnicowy w czasie wolnym rozpoznał poszukiwanego!

30 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Dzielnicowy z Klachowca, będąc w czasie wolnym od służby, w rejonie ul. Wyspiańskiego rozpoznał poszukiwanego przez sąd mężczyznę. Szybko skontaktował się z pełniącym wtedy służbę dzielnicowym z Wielkiej Skotnicy i wspólnie zatrzymali 58-letniego Mysłowiczanina. Mężczyzna uniknął odsiadki w areszcie poprzez wpłatę zasądzonej grzywny. Postawa sierż. szt. Pawła Boronia pokazuje, że policjantem jest się także po służbie.

Wczoraj około godziny 10.00, będąc w czasie wolnym od służby, sierż. szt. Paweł Boroń rozpoznał na ul. Wyspiańskiego mężczyznę poszukiwanego przez mysłowicki sąd. Policjant skontaktował się z pełniącym w tym czasie służbę dzielnicowym z Wielkiej Skotnicy i wspólnie zatrzymali 58-latka.

Mężczyzna miał zostać doprowadzony do Aresztu Śledczego w Mysłowicach za niezapłaconą grzywnę. Wpłacając 2000zł na konto Sądu Rejonowego w Mysłowicach uregulował ciążące na nim zobowiązania i uwolnił się od kary aresztu.

Postawa dzielnicowego z Klachowca pokazuje, że policjantem jest się także w czasie wolnym od służby.

Gratulacje!

Źródło:KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice