Dzielnicowy po służbie zatrzymał poszukiwanego!

15 lipca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Dzielnicowy z mysłowickiej jednostki sierż. sztab. Paweł Boroń udowodnił, że policjantem jest się przez całą dobę. Wracając po służbie do domu zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. Zatrzymany 33-latek poszukiwany był do odbycia kary 1,5 roku więzienia.

W miniony piątek wracając po zakończonej służbie do domu, dzielnicowy z Klachowca na przystanku autobusowym przy ul. Szopena zauważył mężczyznę wyglądem odpowiadającego  osobie poszukiwanej. Policjant o zaistniałej sytuacji powiadomił dyżurnego mysłowickiej komendy oraz dzielnicowego z dzielnicy Różyckiego.

Mundurowi wspólnie podjęli czynności wobec mężczyzny i dokonali sprawdzenia w policyjnych bazach, które potwierdziło przypuszczenia dzielnicowego. Okazało się, że 33-letni Mysłowiczanin poszukiwany jest do odbycia kary 1,5 roku więzienia. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu skąd ostatecznie trafi do zakładu karnego.

Sierż. sztab. Paweł Boroń już nie raz udowodnił, że policjantem jest także po służbie. W maju tego roku, również będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał osobę poszukiwaną.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice