Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym!

20 grudnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Dzielnicowi rewiru I zatrzymali 48-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Poszukiwany od kilku lat przebywał poza granicami kraju. Najbliższe 8 miesięcy spędzi w zakładzie karnym odbywając zasądzoną karę więzienia.

W minioną środę (18.12.) pełniący służbę na zmianie popołudniowej dzielnicowy z Bończyka uzyskał informację, że w mieście przebywa mężczyzna, który może być poszukiwany przez policję. Wspólnie z dzielnicowym z Janowa udali się we wskazany rejon. Po krótkiej obserwacji stróże prawa zauważyli mężczyznę, który wyglądem przypominał poszukiwanego. Mundurowi podjęli czynności legitymowania i sprawdzili mężczyznę w policyjnych bazach. Okazało się, że za 48-latkiem wydano w 2016r. list gończy. Ponadto poszukiwany był także przez kilka innych instytucji. Mężczyzna od kilku lat przebywał poza granicami kraju. Najbliższe 8 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice