Dwoje nieodpowiedzialnych kierowców zatrzymanych!

17 marca 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali wczoraj dwie osoby, który zdecydowały się wsiąść za kierownicę pomimo, że były pod wpływem alkoholu. W ręce mundurowych wpadł 35-letni mysłowiczanin i 25-letnia mieszkanka Jaworzna. Oboje stracili już prawo jazdy i będą odpowiadać przed sądem. Grozi im do 2 lat więzienia.

Wczoraj policjanci mysłowickiej drogówki zatrzymali kolejne dwie nieodpowiedzialne osoby, które wsiadły za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. Na ul. Zielnioka, tuż przed godziną 8.00, wpadł 35-letni mysłowiczanin kierujący volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się 0,65 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i sporządzili dokumentację dla sądu.

O godzinie 11.50 na ul. Obrzeżnej Północnej inny z patroli mysłowickiej drogówki zatrzymał do kontroli kobietę kierującą skodą. Okazała się nią 25-letnia mieszkanka Jaworzna. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości dało wynik 0,7 promila. Mieszkanka Jaworzna także pożegnała się ze swoim prawem jazdy.

Oboje staną teraz przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozić im może do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Źródło: KMP Mysłowice.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice