Adopcje Mysłowice: Dwa kotki do adopcji!

19 lipca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Boli i Dafi to bracia, którzy wraz z czwórką rodzeństwa do schroniska trafili początkiem czerwca 2018 roku. Ich stan zdrowia nie był najlepszy, ale obecnie maluchy są już zdrowe i gotowe do adopcji. Może i nie są typowymi miziakami, ale z każdym dniem jest coraz lepiej i kiedy przychodzi czas na zabawę wędką, wtedy przełamują swoja nieśmiałość.

Świetnie dogadują się z innymi kotami i dobrze czują się w ich towarzystwie. W ich przypadku bardzo ucieszyłaby nas adopcja „w dwupaku”. Oczywiście możliwa jest adopcja tylko jednego z nich, ale w końcu co dwa koty to nie jeden - wtedy kiedy zostaną same w domu, nie będą nudzić się.

Boli i Dafi są jeszcze bardzo młodzi i dopiero poznają świat, więc nie pozwólmy na to, aby całe swoje dzieciństwo spędzili w schronisku. Potrzeba im opiekuna wyrozumiałego i cierpliwego, takiego, który poświęci im swój czas i podaruje prawdziwy dom, którego do tej pory nie mieli.

Poszukujemy dla nich domu niewychodzącego. Dodatkowo przy adopcji wymagana jest zgoda na wizytę przed i poadopcyjną. By adoptować kota, należy umówić się z wolontariuszem na wizytę w kociarni, a w dniu adopcji obowiązkowo posiadać transporter. 

Kontakt z wolontariuszem 576 949 461

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice