Do adopcji piękna Lili!

11 kwietnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Lili (Maja) to dorosła kotka o pięknej urodzie, której los nie rozpieszcza. Jako mała słodka koteczka została adoptowana ze schroniska. Niestety Lili okazała się kotem o silnym charakterze,który nie akceptuje tulenia na siłę. Dom który miała nie sprostał zadaniu i kotka musiała wrócić do schroniska.

Lili potrzebuje przestrzeni, nie może czuć się osaczona. To typ kota, który sam musi przyjść do człowieka wtedy kiedy ona ma na to ochotę. Siła i przytrzymywanie wywołuje u niej frustrację. Jeśli tylko człowiek okaże się spokojny i nie natarczywy Lili sama przychodzi się tulić i wskakuje na kolana.

Poszukujemy dla Lili spokojnego domu gdzie będzie mogła się wyciszyć, koniecznie bez dzieci i innych zwierząt. Kotka potrafi korzystać z kuwety.

Prosimy o przemyślane decyzje adopcyjne, gdyż posiadanie zwierzaka, wiąże się z obowiązkiem zapewnienia mu należytej opieki przez długie lata. Poszukujemy dla niej domu niewychodzącego. Dodatkowo przy adopcji wymagana jest zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.

Aby adoptować kota, należy umówić się z wolontariuszem na wizytę w kociarni, a w dniu adopcji obowiązkowo posiadać transporter.
Kontakt z wolontariuszem 509 103 462

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice