Cleo do adopcji!

10 kwietnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Cleo to około 3 letnia suczka, w typie boksera. Do schroniska trafiła w styczniu 2019 roku. To dziewczynka, która ma w sobie mnóstwo radości i pozytywnych emocji. Jest łagodna dla ludzi. Cleo kocha spędzać czas z człowiekiem. Kocha spacery i zabawę, na spacerze chodzi ładnie na smyczy, nie ciągnie. Jest bardzo mądra i szybko się uczy. Cleo nie lubi innych czworonóg, dlatego w nowym domu powinna być jedynaczką.

Nie znamy reakcji Cleo na koty i dzieci. Nie wydajemy psów na łańcuch oraz do kojców, w których mają spędzić resztę swojego życia. Zależy nam, aby nasi podopieczni trafiali do kochających, odpowiedzialnych ludzi, którzy nie zniechęcą się wspólną pracą.

Podpisując umowę adopcyjną potencjalny opiekun wyraża zgodę na wizytę po adopcyjną. Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu", lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji).
Kontakt z wolontariuszką w sprawie adopcji: 516 178 464.

Nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice