Spółdzielczy horror z dopłatami trwa!

17 stycznia 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

Ubiegłoroczne dopłaty do centralnego ogrzewania zrujnowały dobry wizerunek Mysłowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Nowe podzielniki i „nowatorski” sposób rozliczania kosztów ciepła doprowadziły do tego, że emeryci i renciści nie są w stanie zapłacić ogromnych pieniędzy!


- Nowe podzielniki to przekręt - mówią lokatorzy. Nie zgadza się z tą opinią prezes spółdzielni Adam Kaliszczak, który z ironicznym uśmiechem na twarzy przed kamerami odpowiada, że to sami lokatorzy wnosili o zmianę podzielników. Mieszkańcy są oburzeni skalą dopłat i zachowaniem Zarządu MSM. Są też zdziwieni, że Rada Nadzorcza zatwierdziła decyzje prezesów, sankcjonując nową formę rozliczenia. - Nie puścimy tego płazem, rozliczymy tych ludzi i pokazemy ich twarze. Niech odpowiadają za swoje decyzje - mówią spółdzielcy.

Lokatorzy chcą, aby Rada Nadzorcza i Zarząd MSM odeszli w niebyt. Organizują się i chcą doprowadzić do wymiany skostniałej grupy zarządzającej spółdzielczymi nieruchomościami w Mysłowicach. Poniżej materiał TVP INFO, emitowany na cały kraj.

Materiał dziennikarski TVP INFO

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice