Mieszkańcy wspierają Szpital Miejski nr 2!

20 marca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

- Proszę Was o dalsze wsparcie dla miejskiego szpitala! - tymi słowami Prezydent Mysłowic zachęca do wsparcia publicznej służby zdrowia w trakcie pandemii koronawirusa. Warto przypomnieć, że w tym tygodniu mysłowickie władze samorządowe przekazały około 260 tysięcy złotych na zakup dwóch defibrylatorów i dwóch respiratorów wraz z osprzętem dla "Dwójki".

Dzisiaj na Izbę Przyjęć Szpital Nr 2 im dr Tadeusza Boczonia w Mysłowicach trafiło.... 20 000 sztuk jednorazowych foliowych rękawiczek! To zasługa radnego miejskiego z Sosnowca Łukasza Litewki, który wraz z Prezydentem Dariuszem Wójtowiczem dostarczył rękawiczki do placówki.

- Dziękuję wszystkim, którzy wspierają miejską placówkę medyczną oraz oddanych w służbie pracowników służby zdrowia. Nasze pielęgniarki, salowe, pracownicy administracji i lekarze przez całą dobę dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Jednocześnie proszę o kolejne darowizny w postaci jednorazowych fartuchów, środków do dyzenfekcji, rękawiczek czy maseczek jednorazowego użytku - podsumował Prezydent Wójtowicz.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice