Kolejne ławki naprawione, tym razem przy przychodni!

27 sierpnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

- My nie narzekamy, my się bierzemy do działania - mówią Agnieszka Harmata i Ania Kozłowska, które z prezydentem miasta zorganizowały malowanie ławek przed przychodnią w dzielnicy Piasek.

Miasto potrzebuje wsparcia mieszkańców, którzy pomogą naprawiać to, co latami było zaniedbywane. Brak koszy na smieci, zniszczone ławki, przewrócone znaki w wielu miejcach, czy zdewastowane ogrodzenia placów zabaw - to trzeba zmieniać, zaprawiać i remontować, wspólnymi siłami, bez oglądania się kto pierwszy ruszy do pracy. Tak się stało w ostatnią sobotę.

Mat. Iwona Chajto

- Deski w dwóch ławkach przegniły, były brudne. Od lat nikt ich nie potrafił naprawić. Wystarczył impuls, telefon do prezydenta i... problem został rozwiązany. Prezydent Dariusz Wójtowicz wydał dyspozycję wymiany desek, przyjechał z farbami, a pomocnicy sami się znaleźli - mówi radna miejska Agnieszka Harmata, która z dwójką swoich dzieci, Anną Kozłowską i Krystyną Łątką w godzinę pomalowały ławeczki. Pomagał im prezydent miasta, który w dzielnicy Janów Miejski - Ćmok organizował niedawno podobną akcję, o czym możecie przeczytać TUTAJ!

Agnieszka Harmata z przyjaciółmi, prezydentem miasta i mieszkańcami dzielnicy Piasek planują kolejne społeczne malowanie ławek, tym razem w okolicach placu zabaw przy ulicy Stawowej. Wcześniej jednak służby miejskie muszą wymienić kilka przegniłych desek. O terminie i godzinie zbiórki mieszkańcy zostaną poinformowani.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice