Burzliwy weekend w Mysłowicach

21 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

Miniony weekend okazał się dość obfity w interwencje dla miejskich służb. Mieszkańcy zgłaszali m.in.oblodzone chodniki, awarie sygnalizacji czy wyrwy w jezdni.

Każdorazowo Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego przekazywało zgłoszenia do jednostek, które są odpowiedzialne za interwencje w określonym zakresie.

Ponadto przez Radnego Adriana Panasiuka zostały zgłoszone porzucone worki z gruzem w dzielnicy Kosztowy o czym niezwłocznie poinformowano Straż Miejską. Przy ulicy Towarowej natomiast zgłoszono pochylone drzewo, oparte o linię energetyczną. Sprawę zbadało PSP oraz przekazano ją do Pogotowia Energetycznego.

Na skrzyżowaniu ulic Mikołowska/Obrzeżna Zachodnia miała miejsce kolizja dwóch samochodów osobowych. Zadysponowano dwa zastępy PSP, policję oraz pogotowie ratunkowe. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala.

W jednej z dzielnic Mysłowic doszło również prawdopodobnie do zabójstwa, gdze PSP z szamba wyłowiło zwłoki mężczyzny. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice