Zaprezentuj swoją firmę podczas Spotkania z Biznesem

16 maja 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Na zbliżającym się Spotkaniu z Biznesem, które odbędzie się 8 czerwca br. w Szybie Bończyk po raz pierwszy mysłowiccy przedsiębiorcy zaprezentują swoje firmy. Nowa formuła spotkań zakłada cykliczne pokazy przedsiębiorstw z Mysłowic, wystarczy zgłosić chęć udziału w Urzędzie Miasta. Terminy kolejnych spotkań zaplanowano na: 14 września, 9 listopada i 14 grudnia br.

Aby wziąć udział w Spotkaniu Biznesowym i zaprezentować swoją firmę szerokiemu gronu osób związanych z biznesem, należy przesłać zgłoszenie z propozycją prezentacji do Kancelarii Prezydenta Miasta na adres kancelaria@myslowice.pl. Ponadto na adres ten można na bieżąco zgłaszać swoje pomysły tematów kolejnych spotkań, które odbywać się będą w Szybie Bończyk w dniach 14 września, 9 listopada oraz 14 grudnia br.

Spotkania z Biznesem są regularnie organizowane przez Urząd Miasta od 2015 roku i cieszą dużym zainteresowaniem. Podczas spotkań poruszana jest bardzo różnorodna tematyka oraz zapraszani są eksperci z wielu dziedzin związanych z biznesem. Cennym czynnikiem dodanym spotkań jest niewątpliwie możliwość wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

źródło: myslowice.pl

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice