Zapraszamy na II Mysłowicki Rajd Rowerowy!

07 sierpnia 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Mamy dobrą wiadomość dla mysłowickich cyklistów. W niedzielę 2 września 2018 roku odbędzie się kolejna edycja MYSŁOWICKIEGO RAJDU ROWEROWEGO.

Organizatorem jest MOSiR, a Grupa Rowerowe Mysłowice pomysłodawcą wydarzenia. II Rajd Rowerowy odbędzie się pod hasłem „Zakończenie Wakacji”. Stowarzyszenie „Wspólnie dla Mysłowic” zabezpieczyło darmowy dostęp do wody mineralnej, która rozdawana będzie tuż przed rozpoczęciem przejazdu.

Trasa Rajdu wynosi około 23 km, a na uczestników będzie czekało kilka wzniesień i jeden stromy podjazd. Przewidziano jedną dłuższą przerwę na odpoczynek.

Zapisy uczestników odbędą się na terenie Parku Brzęczkowice w Mysłowicach, w sąsiedztwie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 1 przy ulicy Generała Jerzego Ziętka, w godzinach 10:00-11:30. Start Rajdu planowany jest o godzinie 12:00. Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek. Metę zlokalizowano w Parku Słupna.

WOrganizatorzy informują, że w Rajdzie udział mogą wziąć osoby niepełnoletnie pod warunkiem, że będą otoczone opieką osoby dorosłej.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice